Durisol plokk
Kasutaja menüü

Registreeru

Unustasin parooli.

Kasutajaid kokku: 6299

Kaupade kiirotsing
© 2005-2024 a. Koduinfo OÜKontaktKoostööpakkumisedSisukordKasutusjuhendRSS feed
SIMPSON Strong-Tie STEICO
Steico - Looduslikult ehitada ja elada!
SIMPSON Strong-Tie

MIS ON STEICO? MIKS STEICO? TOOTED KONSTRUKTSIOON SERTIFIKAADID HINNAKIRI.pdf

Koduinfo foorum

Koduinfo blogi

STEICO galerii

Mis on Steico?

STEICO AG on Euroopa turuliider kvaliteetsete naturaalsetest puitkiust ehitusmaterjalide tootmisel, mis valmivad peamiselt Carnkowis ja Czarna Woda tehastes Poolas. Aastatepikkune kogemus ja uusim tehnoloogia võimaldavad STEICO AG-l toota innovaatilist ja küttekulusid vähendavat soojustust. Lisaks tegeleb STEICO AG ka ehituskonstruktsioonide detailide tootmisega.

Täna on STEICO Euroopa suurim puitkiud soojustusplaatide tootja ning käigus on 12 liini:

STEICO AG eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset ehitusmaterjali ning selle tagamiseks viiakse läbi regulaarseid sise-ja välisauditeid. Samuti monitooritakse pidevalt toodete kvaliteeti STEICO enda kaasaegses katselaboratooriumis.

STEICO AG on ühe esimese ehituspaneelide tootjana saanud FSC (FOREST STEWARDSHIP COUNCIL) sertifikaadi kui täisväärtuslik looduslikust puidust toodete valmistaja. Pidev kvaliteedikontroll toimub tootmise kõigis etappides, st kvaliteeti kontrollitakse alates puidu saamise hetkest kuni lõpptoodete valmimiseni. STEICO AG kasutab oma toodete valmistamisel 80% ulatuses istutatud metsadest saadud toorainet. See fakt võimaldab meil osaleda ka tulevikuökoloogia toetusprogrammis säilitades nii metsade bioloogilist mitmekesisust.

Kõik STEICO puitkiudsoojustused toodetakse vastavalt DIN EN 13171 ja DIN EN 622-4 nõuetele. Kanepisoojustus toodetakse ja kontrollitakse vastavalt nõuetele ETA- 06/0040 ja Z-23.16-1598. Meie kandekonstruktsioonid omavad Euroopa tehnilist tunnustust vastavalt BBA ETA-06/0238. Tehased omavad tootmisohje süsteemi ja sõltumatut kontrolli MPA NRW-i (Materialprüfungsamt Nordrhein-Westfahlen), kui ka Materialprüfungsanstalt Stuttgart-i poolt, et kindlustada kandekonstruktsioonide kõrge kvaliteet. Alates 2003. Aasta augustist omab ettevõte ISO 9001:2000 sertifikaati, mille väljastas TÜV Süddeutschland. Nii garanteerime meie toodete maksimaalse kvaliteedi ja turvalisuse.

Suurem osa STEICO toodetest omab Euroopa kvaliteedimärk natureplus®, mille eesmärgiks on keskkonnakaitse. Sertifikaadiga natureplus® ehitusmaterjalide kasutamisega toetakse loodust ja tervist. Oma rangete nõuete ja kvaliteedi kontrollimisega garanteerib natureplus® kõrgetasemeliste toodete kvaliteedi, mille saavutamiseks teeb natureplus® koostööd maailma juhtivate teadusasutustega.


<<Tagasi Edasi >>