Durisol plokk
Kasutaja menüü

Registreeru

Unustasin parooli.

Kasutajaid kokku: 6299

Kaupade kiirotsing
© 2005-2024 a. Koduinfo OÜKontaktKoostööpakkumisedSisukordKasutusjuhendRSS feed

Koduinfo tutvustus

Koduinfo OÜ alustas oma tegevust 2005. aasta veebruaris eesmärgiga pakkuda eraisikutele ja kinnisvara arendajatele kõike majaehituseks vajalikku ühest kohast.

Poola arhitektuuribüroo Archon+ tüüpmajade projektide maaletoomisega alustasime asutamise aastal ning 2007. aasta alguses pöörasime uue lehe Eesti ehitusturul ning hakkasime pakkuma unikaalset ökoloogilist ehitusplokki Durisol.

2008. aasta veebruaris lisasime Eesti turule veel ühe uudistoote - eestikeelse majaprojektide ja ehitusteabe kataloogi Teie Unistuste Majad, mis on müügil kõikjal üle Eesti suuremates raamatu-, ehitus- ja kaubanduskeskustes.

2008. aasta lõpus avasime Koduinfo ettevõtete portaali hõlbustamaks erinevate ettevõtete ja eraisikute vahelist interaktsiooni. Suur klientide arv ning korduma kippuvad küsimused kodu planeerijatelt viisid meid Koduinfo Foorumi käivitamisele.

2009. aasta visioon on aktiivselt tööle panna rohelisest mõtteviisist lähtuv kliendiprogramm MINU KODU, mis on parim lahendus perele ning parem keskkonnale.

2010. aasta aprillist pakume oma kaubavalikus veel ühte unikaalset kaubagruppi - STEICO. Toode on samuti sertifitseeritud ökomaterjalina. STEICO ettevõte teeb koostööd Durisoliga rahvusvahelisel tasemel juba mitmeid aastaid, ehitades klientidele madala energiavajadusega maju ÖKO sertifikaadiga. Nüüdseks saame seda pakkuda ka meie.

2011. aasta agustist alustasime ehitusega. Tänu sellese saame juhtida maja valmimist alatest projekteerimisest kuni majakarbi valmimiseni. Ehitust teostame ainult oma materjalidest - Durisol, STEICO.

Seega tänaseks oleme kasvanud firmaks, kellelt saavad abi mitte ainult need kliendid, kes soovivad hakata ehitama omale unistuste maja ja vajavad abi planeerimisel, vaid ka vana maja renoveerijad, kes otsivad parimaid lahendusi ja head nõu materjalide valikul. Pakume ehitusalast infot vundamendi ehitusest katuseni, erinevaid ehitusmaterjale ning ka sisustuskaupu. Anname soovitusi, kuidas valida endale sobiv krunt, maja projekt ning kuidas oleks parem oma maja krundile asetada. Tänu oma juhtivatele koostööpartneritele oleme võimelised pakkuma võtmed kätte lahenduseni. Tuleb ainult küsida ja me abistame kasuliku nõuandega!Tagasi